Home Події

Більше 6 тисяч жителів Тернопільщини цьогоріч змогли працевлаштуватися за сприяння служби зайнятості

robotaЗа 5 місяців 2021 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 28,7 тис. осіб, з них 22,3 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 12,2% менше).
На Тернопільщині на 35,2% зменшилася потреба в робочій силі. З початку року служба зайнятості області оперувала інформацією про наявність 8,4 тис. вільних робочих місць, з них 6,1% із заробітною платою вищою від середньої по області, 44,7% – з мінімальною з/п.
Цьогоріч змогли знайти роботу майже 6,1 тис. краян, з них 20 – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 33 уклали контракт на проходження військової служби. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 823 осіб, після їх завершення 335 – отримали постійні місця праці.
Профпідготовкою та підвищенням кваліфікації було охоплено 1325 безробітних; 1245 – його завершили, з них 1185 вже працевлаштувались. Також, 5 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання; 3-є підтвердили результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Станом на 01.06.2021 неукомплектованими залишалися трохи більше 1 тис. вакансій. Найбільше шансів знайти місце праці мали водії, трактористи, підсобники, продавці, кухарі, електромонтери, бухгалтери, офіціанти, слюсарі. Сталою залишається потреба у лікарях (загальної практики, лаборантах, анестезіологах, інфекціоністах та ін.).
На одну пропозицію роботи в області претендували 11 безробітних. Найважче було працевлаштуватися на Зборівщині (76) та Підгаєччині (58 безробітних на одну вакансію).
На початку червня ц.р. за допомогою обласної служби зайнятості роботу шукали 10,8 тис. безробітних. Із них 57,9% – жінки, 27,3% – молодь віком до 35 років, більше половини – жителі сільської місцевості, кожен третій – має додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 1298 – колишні працівники РДА та місцевих рад, 182 – демобілізовані учасники АТО.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар