Home Події

На Тернопільщині роботу шукають 182 демобілізовані учасники АТО

groshovi-kompensatsii-uchasnikam-ato-za-zemelni-dilyanki-10-chervnya-2020r_За 5 місяців 2021 року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористалися 392 військовослужбовці, які брали участь в АТО (ООС), з них 32 мали інвалідність, третина – молодь віком до 35 років, 41,5% – з вищою освітою.
75 учасників АТО (ООС) були працевлаштовані, 24 – уклали контракти на військову службу та повернулись у ЗСУ; 3 – були забезпечені тимчасовою роботою. Колишні воїни знайшли роботу у сферах сільського господарства, переробній промисловості, будівництві, торгівлі, оборонній сфері.
5 колишніх воїнів скористалися можливістю пройти курси цільового призначення за напрямками «Особливості роботи у плодовому саду у весняний період», «Нові технології виробництва цегли», «Сучасні нормативно-правові вимоги до дотримання безпечних умов праці в процесі трудової діяльності»; стажувались у роботодавців за професією: менеджер (управитель) зі збуту, а також пройшли перепідготовку за професією пекар. Після закінчення профнавчання усі демобілізовані учасники АТО (ООС) уже працюють.
На 1 червня 2021 року для 182 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці.
До слова, на сьогодні у службі зайнятості Тернопільщини зареєстровано 172 вакансії у військових частинах. Є робота на посадах командирів, номерів обслуги гармат, стрільців, операторів, головних сержантів, розвідників та ін., а також для механіків, водіїв, монтажників, електриків, техніків, кухарів, телефоністів.
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості (телефон 23-49-77)

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар