Home Скандал

На Тернопільщині притягнуто до кримінальної відповідальності фальсифікаторів спиртного

08Минулого року співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області припинено протиправну діяльність організованої злочинної групи у складі трьох осіб, які займались виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку.

Під час обшуків вилучено більше 2 тисяч літрів водно-спиртової суміші, яку видавали за елітний алкоголь відомих брендів, а також обладнання для змішування, очищення та перекачування купажу спиртосуміші, обладнання та витратні матеріали для упакування контрафактної продукції, порожню тару.

У лютому цього року Тернопільським міськрайонним судом за результатами судового розгляду матеріалів кримінального провадження винесено вирок, згідно із яким організатора засуджено до позбавлення волі строком на 5 років, при цьому його звільнено від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк терміном 3 роки. Також він повинен буде сплатити штраф у розмірі 136 тисяч гривень.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар