Home Події

Для жителів Тернопільщини відновили партнерські пологи

bebiБатьки з Тернопільщини, які планують партнерські пологи, тепер можуть реалізувати свої прагнення.

Про це повідомила тернополянка Ірина Яремчук, яка відстоювала це питання для батьків, які хочуть народжувати дитину разом.

У фейсбуці вона опублікувала фото протоколу засідання ТЕБ та НС з відповідним рішенням тернопільської ОДА.– Партнерські пологи відновлені! Жодних дозволів і консиліумів не треба. Партнер тільки здає тест, – написала Ірина Яремчук у своєму пості. – Маю двояке відчуття. З одного боку – неймовірна радість. А з іншого – не менше обурення. Рікчасу довелося відвойовувати право, яке незаконно обмежили. Від самого початку заборона партнерських пологів була необґрунтована. Місцева влада прийняла таке рішення без жодних рекомендацій МОЗ.

Принагідно вона подякувала небайдужим, які підписували петиції, журналістам, які піднімали проблему в ЗМІ, лікарям, які брали участь в онлайн-конференціях і всім, хто доклався до захисту прав сімей.

– Яким би не був шлях, головне – це результат. Жінки знову отримають підтримку близьких людей, а чоловіки побачать як їхні діти з’являються на світ, – каже Ірина Яремчук.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар