Home Кримінал

Кіберполіцейські застерігають краян від шахраїв, котрі називають себе майстрами з ремонту комп’ютерів

site_internetБагато хто бачив оголошення про послуги комп’ютерних майстрів, які можуть прийти до вас додому та допомогти за винагороду із налаштуванням техніки. На таких оголошеннях небагато інформації, є тільки красива фотографія, обіцянки знижок, невисоких цін, «антивірус» у подарунок і майже цілодобові послуги підтримки без вихідних. Однак, як правило, це шахраї, які не тільки не полагодять комп’ютер, а можуть встановити шкідливе програмне забезпечення.

Щоби не потрапити у тенета шахраїв, перед тим, як користуватися послугами майстрів з оголошень, перевірте, чи дійсно вони професійно займаються ремонтом техніки, почитайте відгуки про їх роботу в мережі Інтернет, скористайтеся веб-ресурсом Стоп Фрауд (https://cyberpolice.gov.ua/stopfraud/), (можливо, шахрай вже є в базі кіберполіції), не оплачуйте послуги наперед.

Найбільше від таких комп’ютерних «майстрів» страждають пенсіонери, котрі погано розбираються в техніці. Тому необхідно обов’язково обговорити цю проблему з родичами і попередити їх про небезпеку.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар