Home Події

Власника “Коловороту” силою витягували з палаючого закладу, він розповів версію пожежі

c43ca7484cc67d6c10c8a7e81b636e13xl_60d84460afc14Власник закладу “Коловорот” у Тернополі, що вщент згорів у центральній частині міста просто посеред дня, розповів свою версію подій.

Віталій Красновський вважає, що причиною пожежі став навмисний підпал. Про це повідомляє сайт “Тернополяни”.

“24 червня, зранку, я був тут у закладі, не було чути ніякого диму, нічого не горіло, мені передзвонив чоловік, який має офіс у приміщенні поряд, і каже: “Віталік, ти гориш”. Невдовзі я побачив дим, та дим не з кухні, чи зі свого приміщення, а дим йшов зверху, я брав каструлі і миски, набирав води та лив туди воду. Я думаю, що це ціленаправлено хтось зверху підпалив приміщення бару, або вилив якусь горючу суміш, або ще щось”, – сказав Віталій Красновський.

Рятувальники та поліція, за словами власника, приїхали швидко, але 40 хвилин приміщення “Коловороту” просто горіло, бо у рятувальників закінчилася вода.

“Мене з приміщення бару витягували працівники поліції насильно, ви ж розумієте я 11 років віддав цьому закладу”, – гірко згадує Віталій Красновський.

Власник “Коловороту” одразу ж написав заяву в поліцію і все ж має сподівання, що кримінальне провадження за фактом підпалу йог власності встановить винних.

“Дехто заявляє, що загорілося там де у мене був тандир, ось зробіть фото, він захищений з усіх боків і до речі у мене є дозвіл з управління екології на його використання та експлуатацію, – наголошує власник “Коловороту”. – Так що версію з необережністю у техніці безпеки щодо використання тандиру я відкидаю відразу”.

Майно закладу було повністю застраховане, тому власник збирається дочекатися попередніх висновків поліції і продовжити діяти далі.

“Я написав заяву, йду з адвокатом давати свідчення, чи відкрили провадження чи ні, поки не кажуть, – наголошує Віталій Красновський. – При чому я усі записи з камер відеоспостереження віддав у поліцію”.

У поліції журналістам розповіли, що проводять розслідування даної справи, що має встановити причину пожежі у “Коловороті”.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар