Home Політика

У Тернополі урочисто відзначили 25-ту річницю Конституції України

00628 червня у Тернополі пройшли урочистості з нагоди одного з найважливіших державних свят – Дня Конституції України.

В рамках відзначення на Театральному майдані відбулося вручення подяк міського голови та покладання квітів до пам’ятників Незалежності і В’ячеславу Чорноволу.

Впродовж дня для тернополян і гостей міста були організовані різноманітні майстер-класи, вуличні акції та виступи танцювальних і музичних колективів.

«У цьому році ми святкуємо 25 річницю з дня ухвалення Конституції України. Вона є основою кожного демократичного суспільства. Саме Конституція гарантує нам основні права: бути господарем на своїй землі, поважати свою державу, незалежність її основні цінності та атрибути, будувати свою державу в інтересах української нації, – відзначив міський голова Сергій Надал. – Саме українці були творцями першої Конституції, ще за часів Пилипа Орлика. Однак, кожен з нас хоче жити сьогодні у своїй правовій, конституційній державі. Мільйони людей поклали життя і здоров’я за здобуття державності і отримання Конституції. Пам’ятаємо про тих, хто сьогодні захищає нашу державу. Бажаю всім мирного неба, знаймо свої право, поважаймо свої права, будуємо разом сильну незалежну мирну Україну».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар