У Тернополі на вул. Живова, 37 завершився капітальний ремонт прибудинкової території

remont-dvoru-na-vul_-givova-u-ternopoli-1-lipnyaУ дворі на вул. Живова, 37, що був включений до титульного списку капітального ремонту з експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду м.Тернополя на 2021-2022 роки, днями завершилися ремонтні роботи.

«На прибудинковій території повністю оновлено дорожнє покриття і розширено проїжджу частину, тож тепер тут є додаткові місця для паркування транспорту, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Пішохідну ділянку влаштовано фігурними елементами мощення, вкладено тактильну плитку з пониженими бордюрами. Проведено благоустрій зеленої зони. Також, з метою уникнення накопичення дощових і талих вод у дворі влаштовано двостороннє водовідведення, а для захисту фундаменту – вимощення навколо будинку. До кінця дня на прибудинковій території буде також влаштовано контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів».

Додамо, незабаром розпочнеться ремонт й прилеглого двору за адресою вул. Живова, 14. Наразі триває виготовлення проєктно- кошторисної документації.

Вам також може сподобатися