На Тернопільщині знову можна ловити раків

varenye-rakiВідповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області від 06 серпня 2020 року № 26 «Про встановлення заборони на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах у Тернопільській області» з 1 липня 2021 року дозволено лов раків у водних об’єктах області.
Згідно Правил любительського та спортивного рибальства лов річкових раків:
ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:
– раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою;
– одній особі вилов раків за одну добу перебування на водоймі у таких кількостях: на водоймах загального користування – не більше 30 екз.; на водоймах, де впроваджене платне рибальство або на водоймах, які закріплені за громадськими організаціями – не більше 50 екз.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
– вивезення (винесення) раків у кількості, що перевищує добову норму лову;
– у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.
-Мінімальний розмір дозволений до вилову рака становить 10 см.
-За перевищення добової норми вилову раків передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП (штраф від 340 до 680 грн).
-Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки завдані рибному господарству у розмірі 25,5 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.
Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27 – 70 – 34 та (097) 427- 85- 95

Вам також може сподобатися