Володимир Труш зустрівся з випускниками, які отримали 200 балів за результатами ЗНО

1Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш зустрівся з випускниками навчальних закладів Тернопільщини, які отримали максимальні бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Очільник області привітав абітурієнтів з новим етапом у житті, побажав подальших успіхів у навчанні та у здобутті вищої освіти.

«Кожен з вас є прикладом для інших випускників. Адже за цими результатами – багато праці та зусиль. Ви старанно вчились не один рік і завдяки наполегливості, ерудиції, всебічному розвитку досягли високих успіхів. Дякую також вчителям і батькам, які доклали зусиль до вашого навчання й виховання. І щиро сподіваюся, що завдяки знанням і талантам кожен з вас знайде свою стежку у житті й буде впевнено нею крокувати », – звернувся до присутніх Володимир Труш.

Голова ОДА вручив випускникам відзнаки та подарунки за успішність, а також поспілкувався з ними про те, ким мріють стати, які мають плани на майбутнє.

Нагадаємо, що найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання на Тернопільщині здобули 11 випускників. Також значна частина змогла отримати 198-199 балів, що впливає на формування рейтингу області.

Вам також може сподобатися