Лікування методом гемодіалізу тернополяни можуть отримати безкоштовно у лікарні швидкої допомоги

05Сучасний Центр гемодіалізу, який функціонує на базі КНП «Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги», надає безкоштовні медичні послуги для тернополян, що мають ниркову недостатність.

«Нам вдалося залучити кошти та отримати сучасне обладнання від європейської компанії «B.Braun» для відкриття міського Центру гемодіалізу. На території Тернопільської громади проживає близько 50-ти осіб з нирковою недостатністю. Відділення укомплектовано вісьмома сучасними апаратами, для проведення процедур гемодіалізу та гемодіафільтрації, – розповідає міський голова Сергій Надал.- Після проведеного капітального ремонту встановлена сучасна водоочисна система, що істотно підвищує якість процедури».

Як розповідає завідувачка відділення гемодіалізу лікарні швидкої допомоги Ольга Нюнькіна, у центрі лікування знаходиться на високому європейському рівні.

Нагадаємо, в рамках медичної реформи комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» уклало договір з Національною службою здоров’я України на лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах. Тож процедури гемодіалізу в амбулаторних умовах для жителів Тернопільської громади є безкоштовними.

Звертаємо увагу! Щоб отримати безоплатно лікування методом гемодіалізу пацієнту потрібно отримати електронне направлення лікаря-нефролога та звернутись з цим направленням у міський Центр гемодіалізу за адресою: вул. Шпитальна, 2.

Вам також може сподобатися