Міський голова Сергій Надал оглянув оновлене відділення паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці

16Днями завершився капітальний ремонт відділення паліативної та хоспісної терапії КНП «Міська комунальна лікарня №3», що розташований у селі Малашівці Тернопільської громади.

«У Тернопільській громаді до цього часу не було відділення хоспісної терапії, тому була необхідність його створення. Оскільки у селі Малашівці є відповідна територія, тому вирішили облаштувати таке відділення саме тут, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Зокрема, у новому відділенні паліативної та хоспісної терапії відремонтували два корпуси, закупили нове сучасне обладнання, забезпечили цілодобовою гарячою водою. Також у наших планах забезпечити приміщення приладами безперебійного живлення для того, щоб відділення могло працювати у будь-який час».

До слова, відділенні паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці – це єдине відділення в тернопільській громаді, де паліативні пацієнти можуть отримати повноцінну медичну допомогу, симптоматичне лікування, знеболення. Заклад відповідає усім сучасним вимогам для належного лікування та комфортного перебування пацієнтів.

Вам також може сподобатися