Home Події

Міський голова Сергій Надал оглянув оновлене відділення паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці

16Днями завершився капітальний ремонт відділення паліативної та хоспісної терапії КНП «Міська комунальна лікарня №3», що розташований у селі Малашівці Тернопільської громади.

«У Тернопільській громаді до цього часу не було відділення хоспісної терапії, тому була необхідність його створення. Оскільки у селі Малашівці є відповідна територія, тому вирішили облаштувати таке відділення саме тут, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Зокрема, у новому відділенні паліативної та хоспісної терапії відремонтували два корпуси, закупили нове сучасне обладнання, забезпечили цілодобовою гарячою водою. Також у наших планах забезпечити приміщення приладами безперебійного живлення для того, щоб відділення могло працювати у будь-який час».

До слова, відділенні паліативної та хоспісної терапії у селі Малашівці – це єдине відділення в тернопільській громаді, де паліативні пацієнти можуть отримати повноцінну медичну допомогу, симптоматичне лікування, знеболення. Заклад відповідає усім сучасним вимогам для належного лікування та комфортного перебування пацієнтів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар