На Тернопільщині розпочалися зйомки українського фільму “Довбуш”

002У Збаразькому замку розпочалися зйомки українського фільму “Довбуш”. Про це розповів продюсер цього фільму Максим Асадчий.

За його словами, у зйомках беруть участь понад 300 людей з Тернопільщини. Сьогодні акторам масових сцен підбирали костюми і грим. Один із них – тернополянин Михайло Урбанський. Чоловік каже, акторської освіти не має:

“Дуже люблю кіно, особливо фільми історичні. Після того, як мав досвід у зйомках фільму “Червоний”, то залишилася місія, яку хочеться виконувати далі. Мені була запропонована роль мешканця Коломиї, я буду гуцулом”.

Продюсер фільму Максим Асадчий розповів, що відзняти фільм мали торік, але через пандемію коронавірусу зйомки відтермінували. Прем’єру – запланували на осінь.
“Сьогодні йде підготовка до зйомок. Ми побудували декорації, вішаємо тканини, перевіряємо масовку, акторів. Сьогодні готуємося активно. А завтра почнемо знімати. Зйомки триватимуть 2 дні. Більшу частину грошей ми отримали від Держкіно. Частина коштів – це приватні інвестиції з Канади. Більше 100 мільйонів гривень”, – каже Асадчий.
За словами Максима Асадчого, “Довбуш” – це історичний фільм українського режисера Олеся Саніна. Події відбуваються в Карпатах на початку XVIII століття. В основі сюжету, каже Максим Асадчий, життя найвідомішого опришківського ватажка у Карпатах Олекси Довбуша.

001

Джерело: suspilne.media

Вам також може сподобатися