У Тернополі з’явився новий сучасний мультиспортивний майданчик на вул.Київська

DSC00130-maydanchik-15_07_2021Новий сучасний спортивний майданчик урочисто відкрили у Тернополі на вул. Київська, 9-11. Днями тут завершили облаштування локації, де діти під час літніх канікул зможуть весело та активно проводити дозвілля на свіжому повітрі.

«Новий мультиспортивний майданчик призначений для різноманітних видів спорту, зокрема, мініфутболу, стрітболу, гандболу та інших спортивних ігор. Тут у період літніх канікул діти зможуть відпочити, набратись сил та оздоровитись, – зазначив міський голова Сергій Надал. – Займатись на спортмайданчику зможуть не лише мешканці прилеглих будинків, а й усі охочі тернополяни. І щиро сподіваємось, що всі хто буде використовувати цей майданчик – будуть бережливо ставитись до майна, щоб він прослужив якомога довше».

Нагадаємо, нещодавно новий сучасний майданчик з’явився і на вул. Золотігірській,16. Також цього року у місті планується облаштувати багатофункціональний спортивний майданчик на території ТНВК №15, легкоатлетичний стадіон з футбольним полем (поруч із ЗОШ №18) та провести капітальний ремонт волейбольного поля на території ЗОШ №7.

Вам також може сподобатися