Home Події

Правопорядок та безпеку людей під час прощі у Зарваниці забезпечуватиме понад півтори сотні поліцейських та військовослужбовців

216815309_4098674243587640_1937368231204096558_nУ Зарваниці на території Марійського духовного центру під час прощі, яка проходитиме 17-18 липня, нестимуть службу понад півтори сотні поліцейських та військовослужбовців. Загалом організатори очікують понад 50 тисяч паломників.
«Робота поліції щодо забезпечення безпеки прочан розпочалася ще раніше, – розповів заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Михайло Білецький. – Адже до Марійського духовного центру багато людей, особливо з інших областей, уже почали піші походи, – ми з ними постійно тримаємо зв’язок. Сьогодні, 16 липня, вийшли паломники з Тернополя та інших населених пунктів області. Співробітники поліції забезпечують безпеку цих людей під час пересування автошляхами. Також працівники вибухо-технічного відділу та кінологічного центру провели обстеження Марійського духовного центру та території села Зарваниця на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів».
Під час прощі працюватимуть слідчо-оперативна група для належного та своєчасного реагування на повідомлення громадян, група по роботі із неповнолітніми, оскільки часто під час прощі губляться діти, та група з недопущення кишенькових крадіжок.
Поліцейські закликають громадян бути законослухняними та з повагою ставитися один до одного.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар