Home Самоврядування Медицина

Інфекційне відділення Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги готове до ймовірного чергового спалаху COVID-19

koronavirusne-viddilennya-tmklshdНа базі КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» уже другий рік поспіль працює коронавірусне відділення, яке є монопрофільним та надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з підтвердженим COVID-19 або підозрою на захворювання.

Розраховане відділення на 65 ліжок, задекларованих за пакетом медичних послуг «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19».

Як зазначають лікарі-інфекціоністи даного медичного закладу, до наступної ймовірної хвилі COVID-19 відділення повністю готове – на базі відділення працює п’ять коронавірусних бригад, відділення забезпечене функціональними ліжками, дихальними апаратами високого та експертного класів, моніторами пацієнта, киснем. Функціонує два кисневих генератори та киснева балонна станція, які дозволяють безперебійно постачати кисень пацієнтам.

На базі інфекційного відділення лікарні розміщені напівбоксовані палати, розраховані від 1 до 3 осіб, що дає можливість розмежовувати пацієнтів як з підтвердженим діагнозом, так й з підозрами на коронавірус. Тут працює портативний рентген-апарат, УЗД-апарат та ЕКГ-апарат, 10 апаратів ШВЛ. Наявний резерв у відділенні і дезінфекційних засобів та лікарських препаратів за коронавірусним пакетом медичних послуг.

До слова, станом на 12 серпня У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 13 хворих на COVID-19 та 2 пацієнти – з підозрою.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар