Home Самоврядування Медицина

Рідним лікаря з Тернопільщини, який помер від коронавірусу, виплатять 1,7 млн грн компенсації

5cedbfe2cdd41cfd7ec68fac26883a5e_MРодичам лікаря-анестезіолога з Тернопільської області, виплатять чималу компенсацію.

Медик помер від COVID-19, яким інфікувався під час виконання професійних обов’язків. Через це його рідні, отримають від держави понад 1,7 млн одноразової страхової виплати.

Про це повідомляє пресслужба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Загалом страхову виплату у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень профінансовано для сімей лікаря-анестезіолога з Житомирської області, лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Запорізької області, лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Миколаївської області, лікаря-анестезіолога з Тернопільської області, медичної сестри з Харківської області, лікаря з медицини невідкладних станів з Херсонської області, а також лікаря ортопеда-травматолога з Чернігівської області.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень профінансовано для сімей лікаря з функціональної діагностики з Кіровоградської області і лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Миколаївської області.

Загальна сума призначених Фондом страхових виплат із названої причини – понад 15 млн грн. На рахунки родин кошти надійдуть упродовж кількох банківських днів.

У ФССУ додають, що станом на сьогодні таку одноразову допомогу відповідно до закону “Про захист населення від інфекційних хвороб” отримали родини 158 медичних працівників.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар