Home Події

Правоохоронців Тернопільщини запрошують взяти участь у конкурсі на посади поліцейських офіцерів громади

pog_76Проєкт «Поліцейський офіцер громади» активно впроваджується на території області. Ініціатива передбачає новий формат взаємодії поліції та населення на засадах партнерства в кожній територіальній громаді.

На зміну дільничним офіцерам поліції прийдуть офіцери громади, які своєчасно реагуватимуть на проблеми громади та запобігатимуть вчиненню правопорушень.

«Основні напрями діяльності поліцейського офіцера громади: якісна взаємодія з громадою, підвищення довіри населення до поліції та реагування на заяви та повідомлення місцевих жителів», – розповідає заступник начальника Головного управління Національної поліції в області Михайло Білецький.

З 16 по 20 серпня на Тернопільщині триває реєстрація територіальних громад, які готові долучитися до проєкту «Поліцейський офіцер громади». Також у вересні розпочнеться відбір правоохоронців на посади поліцейських офіцерів громади. Співробітники управління превентивної діяльності Головного управління поліції заохочують працівників структурних підрозділів взяти участь у відборі.

«Участь у конкурсі можуть брати діючі працівники поліції з практичним стажем роботи не менше як півтора року, вищою освітою, а також із наявністю водійського посвідчення та належним рівнем фізичної підготовки», – зазначає заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Василь Дідух.

Під час зустрічей з особовим складом різних структурних підрозділів поліції області працівники блоку превенції розповідають про особливості роботи поліцейського офіцера громади та нові можливості співпраці з населенням.

Своїм досвідом з майбутніми кандидатами ділиться наразі єдиний на Тернопільщині поліцейський офіцер Трибухівської громади Олег Кулик.

Прийом анкет від кандидатів на посади поліцейських офіцерів громади стартуватиме у вересні.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар