Home Гроші

Мешканцям Тернопілля субсидії платитимуть за новими нормативами

subsudiiДо уваги жителів Тернопільщини: Кабінет міністрів України скасував норму, яку ввели у 2020 році, щодо збільшення на 50% соціальних нормативів на ЖКП при призначенні субсидій.

Так, підвищений норматив буде діяти лише у разі запровадження в регіоні “червоного” рівня карантину. Про це йдеться у постанові уряду від 11 серпня 2021 року № 842, яка оприлюднена на Урядовому порталі. Кабмін вніс зміни до низки своїх актів, які стосуються пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги.

З 1 жовтня на період карантину для регіонів із встановленим “червоним” рівнем епідемічної небезпеки розрахунок житлових субсидій робитимуть з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату ЖКП.

У положенні про порядок призначення житлових субсидій закріпили, що житлові субсидії призначаються у разі купівлі квартири (будинку) протягом 6 місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів.

Також постановою доповнено перелік документів для включення інформації про іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.

До того ж, вилучається норма про наявність мобільного телефону в осіб, які є претендентами на отримання житлової субсидії, оскільки з 1 травня 2021 року вона надається виключно у готівковій формі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар