Home Події

На Тернопільщині знешкодили 2 артснаряди

240510652_2037542486385261_2704651597118765908_nПротягом вихідних фахівцями групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління вилучено та знешкоджено два артснаряди АС-152 мм та АС-76 мм часів Другої світової війни, виявлених раніше поблизу сіл Шибалин Бережанської територіальної громади Тернопільського району і Плотича Білецької територіальної громади Тернопільського району.
Також, при проведенні обстеження території в селі Старе Місто Підгаєцької територіальної громади Тернопільського району на місці виникнення надзвичайної ситуації додатково виявлено, вилучено та зосереджено в безпечному місці три артснаряди АС-88 мм часів Другої світової війни.
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області застерігає:
Громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар