Home Самоврядування Культура

Художник Іван Марчук розповів, чому вирішив забрати свої картини з музею на Тернопільщині

marchuk_61279fc53f6a8Іван Марчук прокоментував ситуацію, що сталася у селі Москалівка, що на Тернопільщині. Нагадаємо, що
вважає, що його полотна у музеї в рідному селі на Тернопільщині зберігалися у незадовільному стані. Саме тому він прийняв рішення забрати їх назад.

Про це митець повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Моя Москалівка. Відлуння… Школа із середньої стала початковою. Ентузіасти, причетні до створення музею, з роботи звільнені. Кімнатки меморіального музею вологі (опалення взимку відсутнє), охорона відсутня. Оригінали наданих для експонування творів довелося забрати. На більшості з них відбилися наслідки несприятливих умов зберігання. Вони складуть основу державного музею,.. якщо він буде», – повідомив Іван Марчук.

Він також зазначив, що у нині Москалівці зібрано чимало меморіальних речей, фотографій, розроблено змістовні, зворушливі екскурсії. Марчук передав для експозиції два десятки принтів на полотні зі своїх картин.

«Чи буде кому (і для кого) те демонструвати та зберігати?.. Дорога до села вся у вибоїнах і канавах. Але то моя рідна дорога додому…», – додав художник.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар