Home Самоврядування Освіта

Проєкт «Науковий осередок» Шкільного громадського бюджету 2021 успішно реалізували у тернопільській школі №18

240846584-381557173360360-4556451858080436469-nУже за декілька днів розпочинається новий навчальний рік. Тернопільські школи ретельно готуються до початку освітнього процесу, на територіях навчальних закладів з’являються сучасні навчальні та відпочинкові зони – це проєкти, які стали переможцями «Шкільного громадського бюджету 2021».

Одним із таких проєктів, який успішно реалізували у школі №18, є «Науковий осередок» – оновлений кабінет хімії, в якому уже з вересня учні зможуть безпечно проводити хімічні досліди та експерименти на сучасному лабораторному обладнанню.

Як розповідає авторка проєкту десятикласниця Анна Мельник, за кошти, виділені на реалізацію ініціативи, у кабінеті хімії було проведено ремонт приміщення, придбано мультимедійну дошку, короткофокусний проєктор, хімічне обладнання, оновлено меблі, стенди.

Завдяки цьому учні матимуть прекрасну можливість вдосконалювати свої знання з хімії, зможуть формувати навички розв’язання теоретичних та експериментальних задач.

Окрім цього, школярі зможуть проводити власні дослідження хімічних процесів, експериментувати і робити висновки на основі спостережень.

Перелік усіх проєктів, які вже реалізовані в освітніх закладах Тернополя, можна переглянути тут.

Нагадаємо, з 1 вересня у Тернопільській громаді стартує прийом заявок на «Шкільний громадський бюджет 2022».  Брати участь у Шкільному громадському бюджеті уже зголосилися 32 школи, 30 з яких з Тернополя та 2 – з населених пунктів громади, а саме: с.Кобзарівка та с. Чернихів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар