Home Скандал

Тернопільщина: на полі під час збирання овочів виявлено майже 30 неоформлених працівників

240525988_5063277717022530_1206310115209433628_nПосадові особи Управління Держпраці проінспектували суб’єкта підприємництва, який здійснює господарську діяльність у сфері сільського господарства на території Теребовлянської об’єднаної територіальної громади, що на Тернопільщині.
Заходом контролю виявлено та зафіксовано засобами фото- та відеозйомки 28 працівників, які збирали капусту на полі площею майже 1 га.
Також під час перевірки з’ясовано, що місцеві жителі працюють у зазначеного роботодавця упродовж сезону та збирають на полі різні овочі, а саме: огірки, помідори, цибулю, моркву, буряк. Їхня заробітна плата залежить від норми зібраних за день овочів.
За використання нелегальної праці до підприємця вживаються заходи відповідно до наданих повноважень. Окрім того, розпорядчим документом його зобов’язано узаконити трудові відносини з усіма працівниками.
Нагадаємо, що з 01 липня в рамках Національного плану спільних дій щодо зниження рівня не задекларованої праці у 2021 році триває Всеукраїнська інспекційна кампанія з легалізації праці. У разі допуску працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин роботодавцю загрожує адміністративна, фінансова та кримінальна відповідальність.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар