Home Самоврядування Освіта

Поліцейські Тернопільщини вручили дітям навчальне приладдя та провели їх до школи

prev_307З новими рюкзаками та канцелярським приладдям пішли сьогодні до школи діти із багатодітних та малозабезпечених сімей Тернопільщини. Аби їх дорога була безпечною, до навчальних закладів їх супроводжували співробітники ювенальної превенції.

Упродовж тижня в області проходила Всеукраїнська акція «Готуємось до школи разом». Основна мета – допомогти дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей підготуватись до нового навчального року. У Тернополі на Театральному Майдані та в територіальних громадах області поліцейські разом із громадськими організаціями розмістили спеціальні бокси, де всі охочі могли покласти різне шкільне приладдя.

Рюкзаки, зошити, ручки, олівці, альбоми для малювання та книги отримали вихованці Тернопільського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Зібрану допомогу їм напередодні передали поліцейські спільно з Міжнародним Фондом добрих людей.

Як розповідає директор Центру Володимир Завіша, для їхнього закладу – це суттєва підтримка.

«Цьогоріч шістнадцять наших вихованців приступлять до навчання, четверо з них – підуть у перший клас. Нашому колективу було б важко зібрати усіх до школи. Але завдяки підтримці співробітників поліції та небайдужих громадян наші діти забезпечені усім необхідним для навчального процесу».

У День знань співробітники ювенальної превенції супроводжували найменших вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації до Тернопільської загальноосвітньої школи №13, де вони вперше сядуть за парти. Захід відбувся в рамках акції «Відведи дитину до школи».

На уроці правоохоронці нагадали дітям правила безпечної поведінки та вручили інформаційні буклети.

Подібні акції поліцейські Тернопільщини провели у всіх навчально-виховних закладах області.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар