Home Самоврядування Транспорт

Уся Дорога Єдності М-30 – з відфрезерованим покриттям

default66,3 кілометра траси М-30 Стрий – Ізварине ремонтуємо у Тернопільській області у 2021 році. Це пріоритетний об’єкт програми Велике будівництво, адже створення нового маршруту приурочене 30 річниці Незалежності України. М-30 є найдовшою дорогою країни, адже простягається на майже 1 400 км.

У нашій області довжина траси М-30 становить 106,3 км (за винятком ділянки на балансі Тернопільської міської ради). Частину від міста Тернопіль до межі з Хмельницькою областю та 1,2 км в межах м. Бережани було відремонтовано у 2018 році.

У 2021 році відновлюємо решту 66,3 км, аби Дорога Єдності на Тернопільщині була повністю комфортною та безпечною.

Фрезерування старого зношеного покриття на усіх 66,3 км завершено. На більшій частині дороги також вже укріпили основу методом холодної регенерації: 61,2 км станом на сьогодні зроблено.

Влаштовано два шари покриття на 52,7 км. На 7,5 кілометрів більше – з першим, вирівнюючим шаром крупнозернистого асфальтобетону.

У складі ремонтованої ділянки ремонтується 13 штучних споруд. На 6 з них вже відкрито проїзд.

Крім цього, на всій протяжності дороги М-30 проводиться влаштування тротуарів, освітлення, встановлення металевого огородження, прикромочних лотків, укріплення узбіч, встановлення дорожніх знаків та автопавільйонів, нанесення дорожньої горизонтальної розмітки та ін.

Між селами Лісники та Куряни буде змонтовано перший у регіоні майданчик для Зважування-в-русі. Цей комплекс проводитиме автоматичне зважування великогабаритного транспорту.

Ваги на дорозі – це цілодобовий контроль руху, автоматична фіксація порушень і мінімальний вплив людського фактора. WiM дозволяє отримувати комплексну інформацію про інтенсивність руху для планування ремонтно-будівельних робіт і розрахунку потенційних витрат.

Нагадуємо, що на 17,6 км траси М-30 виконується капітальний ремонт (у складі ділянки відновлюється 6 штучних споруд), а на 48,7 – поточний середній ремонт (з 6 мостами). Ще один міст у с.Городище капітально ремонтується за окремим тендером.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар