Home Самоврядування Освіта

При зміні учнем навчального закладу, електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» змінювати не потрібно

sotsialna-karta-ternopolyanina-pereoformlennya-2021Учні шкіл Тернопільської міської територіальної громади при переході з одного навчального закладу в інший можуть продовжувати користуватися електронним квитком «Соціальна карта тернополянина» до закінчення загальноосвітнього закладу, або ж до закінчення дії квитка.

Дещо інші умови діють для випускників тернопільських шкіл, які вступили у місцеві вищі навчальні заклади. Щоб продовжувати користуватися електронним персоніфікованим квитком «Соціальна карта тернополянина» за тарифами проїзду у громадському транспорті для студентів, також не потрібно виготовляти новий електронний квиток.

Власники електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівський» мають звернутися у ТОВ «Системний зв’язок» (вул В. Чорновола, 1, ІІ поверх) для його перепрограмування у «Студентський». Для цього необхідно долучити студентський квиток того навчального закладу, куди вступили (якщо йдеться про заклад вищої освіти м. Тернополя), або ж довідку про зарахування на навчання із зазначенням періоду. Послуга, виконання якої займе не більше трьох днів, безкоштовна при умові, що квиток не пошкоджений.

До моменту отримання Студентської «Соціальної карти тернополянина» учні можуть скористатися можливістю переоформлення свого електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» на категорію «Загальна»у оператора ТОВ «Системний зв’язок». Це ж стосується і абітурієнтів, які оберуть заклади вищої освіти за межами Тернополя – вони можуть перепрограмувати свій електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» на категорію «Загальна» та заощаджувати при оплаті проїзду в громадському транспорті в нашому місті.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар