Home Самоврядування Освіта

Освітні заклади, де не буде провакциновано 80% педагогічного колективу – працюватимуть дистанційно

ne-polskaya-shkola-1280x720Відповідне рішення ухвалили у Кабінеті Міністрів України у разі погіршення епідситуації. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прогнозує перехід України з «зеленої» в «жовту» зону епідемічної небезпеки через коронавірусне захворювання COVID-19 вже із 13-го вересня.
В зв’язку з цим сьогодні, в Тернопільській облдержадміністрації був проведений брифінг щодо епідситуації на Тернопільщині, а також щодо стану вакцинації серед працівників освіти. Рівень захворюваності на COVID-19 в Тернопільській області збільшується, розповідає директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.
“Ситуація із захворюваністю на коронавірус в Тернопільській області є напруженою, адже кількість випадків захворювання на COVID-19 щодня збільшується. Зокрема, за 7-ме вересня зафіксовано 89 випадків COVID-19, є і летальні випадки. Наразі в області хворіє на коронавірус близько 1000 людей, майже 200 з них потребує кисневої підтримки. Хворіють переважно сім’ями, адже штам Дельта є висококонтагіозний. Саме тому сьогодні є актуальним проведення вакцинації, особливо серед вчителів. В управлінні освіти розроблено графік проведення вакцинації, де ми об’єднуємо школи, куди приїжджатимуть мобільні бригади пунктів щеплень того регіону, де знаходяться школи” – каже Ольга Ярмоленко.
У Тернопільській області є майже 60 закладів освіти, де вакциновано понад 80% педагогічного колективу, розповідає начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.
“На сьогодні ми маємо 57 закладів освіти в Тернопільській області, де є вакциновано понад 80 % працівників. Хочу зазначити, що будь-який заклад, який переходить на дистанційну форму навчання, не маючи 80% вакцинованих, якщо там за день два відсоток збільшується – то такий заклад автоматично переходить на офлайн навчання. Якщо в закладі 80 % вакцинованих працівників, то там можуть надавати освітні послуги навіть за умови червоної зони, але це стосується лише закладів початкової школи, дошкільних та спеціальних освітніх закладів” – зазначила Ольга Хома.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар