Home Кримінал

Псевдобанкіри привласнили гроші жительки області

953851-kradizhka-sered-bilogo-dnya-rodich-vikrav-u-zhinki-banku-grosheyНезважаючи на численну кількість розміщених інформаційних матеріалів про телефонний аферистів, громадяни продовжують потерпати від рук невідомих. Аферисти представляються співробітниками фінансових установ та під різними приводами дізнаються конфіденційну інформацію.

Від такого роду злочину потерпіла й мешканка Борщівського району. Додзвонювач, який представився працівником банку повідомив жінці про автоматизоване блокування карткового рахунку. Аби усунути даний недолік він попросив назвати реквізити електронного гаманця та вміст смс-повідомлення, що й зробила заявниця. Вже через певний проміжок часу потерпіла отримала сповіщення про успішно здійсненну транзакцію. Аферисти викрали з її електронного гаманця майже 2000 гривень.

За даним фактом правоохоронці розпочали досудове розслідування відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Працівники поліції звертаються до власників карткових рахунків:

• не повідомляйте ПІН-код картки та ні в якому разі не зберігайте ПІН-код у гаманці чи разом з карткою;

• не повідомляйте ваші персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.

Працівники банку ніколи не перевіряють ваші персональні дані. Окрім цього не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.

У разі, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з аферистами, завершуйте телефонну розмову та телефонуйте на гарячу лінію банківської установи.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар