Home Події

У Тернополі на оформлення паспорта вперше подав заяву 81-річний чоловік

38f8082530a07ae49dba98de1f5ef178_XLЖитель Тернопільського району у свої 81 рік вперше подав документи на виготовлення українського паспорта.

Як стало відомо, пан Ярослав, 1940 року народження, все життя мешкає в лісі між селами Іванківці та Кобзарівка. Умови проживання чоловіка є непристосованими для проживання, а документів, які б посвідчували особу, відсутні. Про це повідомляє Міграційна служба Тернопільської області.

Через це пан Ярослав не міг отримувати пенсію і соціальні послуги. Чоловік звернувся до міського відділу УДМС у Тернопільській області, Тернопільського міського центру соціального обслуговування населення (надання послуг) та сільського старости сіл Малашівці та Іванківці Тернопільської об’єднаної громади. В нього прийняли документи на оформлення паспорта громадянина України

Працівники Міграційної служби зазначають, для того, щоб оформити чоловіку паспорт громадянина України у формі ID-картки, в даний час проводяться заходи щодо ідентифікації особи та перевірки належності до громадянства України.

Рішення про документування заявника буде прийнято лише за результатами проведених перевірок.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар