Home Події

Тривають роботи з будівництва дощового колектора у Тернополі на вулиці Галицькій

budivnitstvo-galitskogo-kolektoru-u-ternopoli-veresen-2021-2У Тернополі триває будівництво нового масштабного сучасного об’єкту – дощового колектора на вулиці Галицькій, який призначений для покращення навколишнього техногенного середовища та відведення дощових і талих вод з території мікрорайонів міста.

«На сьогодні повністю проведено усі земляні роботи, прокладено понад 550 метрів труб, які слугуватимуть для відведення стічних вод. Також тут уже облаштовано шість нових колодязів, які будуть додатковими елементами у цій мережі, – розповів міський голова Сергій Надал. – Роботи активно тривають, а після завершення будівництва колектора наступним етапом буде облаштування нової дороги на вулиці Галицькій, що дозволить розвантажити паралельну вулицю Збаразьку і покращити транспортну ситуацію у цьому мікрорайоні».

Ремонтні роботи заплановано провести на ділянці від наявного колектора (транспортна розв’язка вулиць Збаразька – Вояків дивізії «Галичина» – Бродівська) до транспортної розв’язки «Проспект Злуки – вул. Генерала Тарнавського – вул. Коновальця».

Станом на 15 вересня на об’єкті працівники підрядної організації проводять демонтаж старої труби напірної побутової каналізації.

Нагадаємо, завдяки новому колектору максимально вдасться забрати стічні води з території мікрорайонів міста: «Канада», «Східний», «Сонячний», «Центр», «Мікрорайон № 6», «Північний».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар