Home Політика

Жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає і не буде

22Завдяки ініціативі президента Володимира Зеленського по встановленню річних тарифних пропозицій кожен українець може отримувати газ за ціною, яка є значно нижчою, ніж на європейському ринку газу.
Про це розповіли сьогодні під час брифінгу директор департаменту архітектури, містобудування, ЖКГ та енергозбереження ТОДА та заступниця директора департаменту Софія Близюк.
— Хоча ціна газу зростає у Європі рекордно і досягає вже рівнів вище 800 доларів за тисячу кубометрів і може досягнути рівня і 1000 доларів за тисячу кубометрів через деструктивні дії Газпрому, для українців газ забезпечується за значно нижчою ціною. Суми в платіжках мають бути не більше, ніж розраховано на основі річних тарифних пропозицій, – розповідає Софія Близнюк.
Державний Нафтогаз пропонує як для побутових споживачів, так і для виробників тепла і гарячої води по всій країні абсолютно доступні умови для отримання газу:
- Для побутових споживачів діє річна пропозиція ціни газу 7,96 грн за кубометр. Якби цієї пропозиції не було, ціна на сьогодні сягала б вже 18-20 грн за кубометр газу.
- А для підприємств теплокомуненерго Нафтогаз пропонує трирічні контракти з ціною 7,42 грн за кубометр на перший рік.
— Держава підтримує громадян – тим, хто дійсно потребує соціальної підтримки, надаються субсидії на оплату комунальних послуг. Верховна Рада збільшить видатки на субсидії цього року – щоб стабільно пройти опалювальний сезон. Водночас підприємствам теплопостачання держава допоможе розібратися з накопиченими боргами за енергоносії,- зазначив Володимир Харченко.
Стан технічної підготовки до опалювального сезону цілком нормальний – наразі підготовлено вже понад 80% будинків. Підготовка об’єктів теплопостачання відповідає рекомендованим показникам.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар