Home Самоврядування Освіта

Два проєкти «Шкільного громадського бюджету-2021» успішно реалізували у навчально-виховному комплексі «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого»

proekt--bezpechna-shkolaУ Тернополі продовжують активно реалізовувати проєкти-переможці «Шкільного громадського бюджету-2021». Так, днями у навчально-виховному комплексі «Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого» завершилося впровадження двох проєктів – «Шкільне життя як свято» та «Безпечна школа».

В рамках ініціативи «Шкільне життя як свято» у закладі освіти з’явилося сучасне шкільне радіо, необхідне для задоволення інформаційних потреб здобувачів освіти та швидкого сповіщення і реагування. Авторкою проєкту є учениця 9 класу Софія Тронка.

Також, зважаючи на стрімке поширення COVID-19, у школі-колегіумі втілили проєкт «Безпечна школа», завдяки якому на кожному поверсі встановлено безконтактні рукомийники (з датчиками руху), сенсорні дозатори для мила та кулери для питної води.

Як зазначає авторка ідеї Світлана Прокопович, це допоможе покращити санітарний стан навчального закладу, зменшити поширення небезпечних для здоров’я бактерій та вірусів, а також забезпечити усіх учасників освітнього процесу водою для пиття.

Нагадаємо, до 30 вересня триває прийом заявок на участь у «Шкільному громадському бюджеті 2022», участь у якому можуть взяти учні 7-11 класів шкіл Тернопільської міської територіальної громади.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар