Home Події

На Тернопільщині відбулося XIII Всеукраїнське військове паломництво до Зарваниці «БУТИ ПОРУЧ»

242131667_3711094652327426_599037884280560394_nДо Марійського духовного центру з’їхалися бійці АТО та операції об’єднаних сил, ті, хто вже повернувся з фронту і ті, хто ще служить. Приїхали військові контрактної служби, учасники бойових дій різних періодів, їхні родини, представники ветеранських громадських організацій, волонтери та усі, кого протягом кількох останніх років безпосередньо чи опосередковано торкнулася війна.
У зв’язку з пандемією, цього року вперше проща відбулася у двох форматах — наживо та онлайн. Всі охочі паломники прийшли до Марійського духовного центру та долучилися до спільної молитви. Ті, хто не зміг прибути до Зарваниці, — віряни й військові зі всього світу мали змогу взяти участь у прощі через пряму трансляцію в інтернеті.
У суспільстві, зраненому війною та пандемією, важливо вчитися бути поруч – в окопах і у шпиталях, із родинами полеглих, з ветеранами, з побратимами капеланами.
Проща відбулась із благословення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Її було організовано Департаментом Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України спільно з Міністерством оборони України. Очолив паломництво владика Михаїл, керівник Департаменту.
У паломництві безпосередню участь взяло кілька сотень військовослужбовців.
Час проведений у святому місці став доброю нагодою для духовної віднови та відпочинку. Впродовж двох днів паломники молились за збереження і примноження миру.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар