Home Події

23 вересня на Тернопільщині запроваджується «жовтий» рівень епідемічної небезпеки: поліцейські перевірятимуть дотримання встановлених обмежень

karg-40Про те, як здійснюватимуть правоохоронці контроль за виконанням посилених карантинних обмежень, розповів у середу, 22 вересня, під час брифінгу в Тернопільській ОДА начальник обласної поліції Олександр Богомол.

З 23 вересня поліцейські перевірятимуть освітні заклади, особливу увагу зосередять на тих, де вакциновано менше 80 відсотків педагогів, бо, згідно з встановлених змін, такі установи не можуть працювати офлайн.

«Безпека наших дітей для нас – головне. Є окремі обмеження і ми зобов’язані перевіряти їх дотримання. В першу чергу ми приділимо увагу навчальним закладам, після цього – юридичним особам», – зазначив Олександр Богомол.

Поліцейські спільно Держпродспоживслужбою та управлінням праці проводитимуть рейди щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів.

Правоохоронці нагадують, що за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм відповідно до ч. 1 ст. 44-3 “Порушення правил щодо карантину людей” КУпАП передбачено покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від 17 000 до 34 000 гривень і на посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень. Рішення про притягнення до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення приймає суд.

Частина друга цієї ж статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 175 до 255 гривень за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. За це адмінправопорушення поліцейські виносять постанову на місці його вчинення.

«Жовтий» рівень передбачає такі обмеження:

-заборону масових заходів за участю понад однієї людини на 4 квадратних метри площі території або наповненістю зали понад дві третини місць;

- не більше чотирьох людей за столиком у закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;

- кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у залі;

- спортивні зали та фітнес-центри за умови обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів площі;

- при вході в заклади громадського харчування потрібно одягнути засоби індивідуального захисту.

Правоохоронці звертаються до жителів області із розумінням поставитися до посилених обмежувальних заходів та не забувати про масковий режим.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар