Home Події

Щоб всиновити дитину на Тернопільщині треба пройти спецнавчання

14Кожна дитина має право на сім’ю, кожна дитина мріє про люблячих батьків. Сім’я є і буде природнім середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини. 962 дитини в Тернопільській області позбавлені батьківського піклування. Про це розповіли під час круглого столу в ТОДА 30 вересня.
На Тернопільщині діє обласна програма запобігання безпритульності та бездоглядності. У межах виконання цієї програми досягнули вагомі результати у сфері забезпечення прав дітей. Зокрема, в області щорічно зменшується кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на сьогодні на обліку перебуває 962 дитини. Для порівняння, у 2019 році було 992 дитини, 2018 — 981, у 2017 — 1019 дітей.
У 2021 році усиновлено 10 дітей, усі громадянами України. Ще 190 дітей перебувають на обліках служб у справах дітей і можуть бути всиновлені. В регіональному банку даних перебуває 27 кандидатів в усиновлювачі, які спеціально навчаються перед всиновленням дитини.
Цьогоріч в Тернопільській області запрацювала нова послуга для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах — послуга патронату над дитиною. Станом на 30 вересня 2021 року на Тернопільщині працює чотири сім’ї патронатних вихователів, у які влаштовано 13 дітей. Послуга патронату забезпечує дітям тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію на період подолання її родиною складних життєвих обставин.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар