Home Події

У Тернополі завершилися роботи з ремонту конструкцій скейт-парків

44У 2016 році в Тернополі на території відпочинкової зони «Циганка» було облаштовано та введено в експлуатацію сучасний скейт-парк для катання на роликових ковзанах, скейтбордах та велосипедах ВМХ як серед любителів, так і професійних спортсменів.

Враховуючи популярність даної локації серед молоді та інтенсивне навантаження на конструкції, у цьому році на території скейт-парку було проведено капітальний ремонт конструкцій.

Зокрема, під час ремонтних робіт відбулася повна заміна покриття рампи, фанбоксу, кікеру та інших елементів екстрим-парку з фанерного на бетоноване із збереженням конфігурації існуючих фігур.

Даний капітальний ремонт покращує експлуатаційні характеристики спортивної споруди, дає змогу зменшити рівень шуму під час занять, зменшити негативний вплив вологості на покриття та збільшити термін його експлуатації.

До слова, поточний ремонт конструкцій нещодавно було проведено і на території екстрим-парку, що в парку «Топільче».

Звертаємо увагу усіх любителів екстремальних видів спорту, що на території тернопільських скейт-парків встановлено банери з основними правилами техніки безпеки та поведінки.

Прохання ознайомитись з ними усіх відвідувачів спортивних локацій та неухильно дотримуватись з метою уникнення травмувань.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар