Home Самоврядування Медицина

Тернопільська комунальна міська лікарня №2 визнана кращим закладом спеціалізованої медичної допомоги в Україні

244799126-4886619871349700-4291623950316247133-n7 жовтня у Києві в рамках медичної виставки відбулося урочисте нагородження переможців Першої Всеукраїнської відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS» у номінаціях «Кращий заклад первинної медичної», «Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги» та «Краща приватна медична практика».

Серед  сотні заявлених медичних закладів вторинної ланки перемогу в номінації «Кращий заклад спеціалізованої медичної допомоги» здобуло комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська комунальна міська лікарня №2».

Фахове журі, до складу якого увійшли провідні експерти сфери охорони здоров’я України, члени громадських організацій і лідери думок, оцінювали учасників за головними критеріями: якість співпраці з громадою, прозорість, залучення молодих фахівців і клієнтський сервіс.

Місія Відзнаки «PUBLIC HEALTH AWARDS» — об’єднання найкращих медичних закладів та спеціалістів для формування якісних орієнтирів, популяризація успішних практик в сфері надання медичних послуг України та мотивації до розвитку.

Відзнака заснована ДП «Прем’єр Експо» (входить до складу Hyve Group, Великобританія) під егідою Міжнародної медичної виставки Public Health в 2021 році. Співорганізатором та Генеральним підрядником Відзнаки виступає Громадська організація «Медичні лідери». Офіційна підтримка – Національна служба здоров’я України. Незалежний спостерігач – міжнародна аудиторська та консалтингова компанія Baker Tilly.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар