Home Самоврядування Медицина

Затверджено перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 відтепер буде обов’язковим

1599631663covid-injection-MKМіністерство охорони здоров’я України наказом від 4 жовтня 2021 року №2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928 затвердило перелік установ та організацій, працівники яких підлягатимуть обов’язковій вакцинації від COVID-19.

Згідно з наказом, на період карантину, що встановлений Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації від COVID-19 підлягають працівники:

центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Зокрема, передбачено, що працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 впродовж цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

У МОЗ також зазначають, що освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до «Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

Нагадаємо, у Тернополі працівники освіти, органів виконавчої влади та усі охочі можуть щепитися від COVID-19 у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Також для жителів міста працюють мобільні виїзні бригади, які вакцинують організовані колективи чисельністю понад 30 осіб. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів наведено у таблиці.

kartinka-punkti-vaktsinatsii

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар