Home Самоврядування Освіта

В рамках «Шкільного громадського бюджету 2021» на території Тернопільської ЗОШ №8 облаштували міні-парк «Sоva»

247018798-590303015732698-2406765582527151891-nНові творчі та навчальні локації, а також сучасні простори для спорту і відпочинку вперше у цьому році розпочали влаштовувати у тернопільських закладах загальної середньої освіти в рамках реалізації проєктів-переможців «Шкільного громадського бюджету 2021».

Однією із таких локацій, яку нещодавно облаштували на території школи №8, є міні-парк «Sova». Авторами проєкту стали учні дев’ятого класу, які розповідають, що ідея створення совиного міні-парку виникла, зважаючи на те, що у дворі навчального закладу поселилися сови, за якими полюбляють спостерігати як діти, так і дорослі.

Тож, для комфортного перебування та спілкування на цій локації влаштували сучасне покриття та встановили лавки для сидіння, де також можуть проводитися уроки (природознавство, основи здоров’я, біологія, географія та ін.) чи позакласні заходи (фестивалі, квести, кіно-вечори тощо).

Нагадаємо, Тернопіль – один із перших обласних центрів України, де реалізовується «Шкільний громадський бюджет». Метою проєкту є налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю, створення умов для участі дітей та учнівської молоді у розвитку громади. Вперше конкурс учнівських ініціатив був проведений у Тернополі в 2020 році.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар