Home Події

Затверджено Програму підтримки книговидання місцевих авторів та забезпечення святкових і офіційних заходів на 2022-2024 роки

programa-pidtrimki-knigovidannya29 жовтня під час сесії Тернопільської міської ради депутати затвердили Програму підтримки книговидання місцевих авторів та забезпечення святкових і офіційних заходів на 2022-2024 роки, яка є продовженням програми, що діяла у Тернополі в 2019-2021 роки.

Як пояснив міський голова Сергій Надал, програма гарантує те, що наші місцеві автори будуть мати фінансування на видання своїх творів впродовж наступних трьох років.

Головною метою програми є підтримка сучасних авторів і видавців, створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери, всебічного вивчення творів місцевих авторів та забезпечення громади соціально важливою книжковою продукцією, популяризація української книги, розвиток і підтримка читацької культури.

Програма спрямована на забезпечення:

сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження через підтримку випуску соціально значущих видань;
забезпечення поповнення бібліотечних фондів періодикою та книгами місцевих авторів;
організації відзначення в Тернопільській міській територіальній громаді на належному рівні державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток Тернопільської міської територіальної громади;
популяризацію місцевих авторів – письменників, поетів, літераторів;
сприяння розвитку книговидання на визначену тематику.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар