У Тернополі пройти імунізацію від COVID-19 можна у шести центрах та пунктах вакцинації

54Щодня в Україні та у Тернополі, зокрема, спостерігається стрімкий ріст захворюваності на COVID-19, збільшується кількість госпіталізованих пацієнтів та летальних випадків.

Через укладення епідеміологічної ситуації з 1 листопада у Тернопільській міській територіальній громаді посилено контроль за дотриманням карантинних обмежень у торговельних, торгово-розважальних центрах, закладах громадського харчування та введено додаткові карантинні обмеження

Оскільки на сьогодні єдиним дієвим методом вберегти себе від коронавірусної хвороби є вакцинація, закликаємо мешканців Тернопільської громади не зволікати та пройти імунізацію від COVID-19 в одному із нищезазначених центрів вакцинації.

Два додаткових тимчасових пункти щеплень розгорнуто також на залізничному вокзалі та центральному автовокзалі Тернополя, де імунізацію можна пройти вакцинами AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer-BioNTech. Графік роботи – з 10:00 до 16:00 год.

Також, аби зробити процес вакцинації максимально безпечним, швидким та зручним для місцевих жителів, у місті забезпечено можливість онлайн-запису у будь-який із стаціонарних пунктів щеплення.

Зробити це можна на офіційному сайті КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» https://www.medical.te.ua.

Звертаємо увагу тернополян! Цього тижня внесено зміни у роботу пункту вакцинації «Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру», що на вул. Руська, 47.

55

Вам також може сподобатися