Замовнику залякування сім’ї тернополян за допомогою вибухового предмета, закладеного на підвіконні багатоповерхівки, повідомлено про підозру

255658931_4676264015769871_6993477954363942638_nПід процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури тернополянину повідомлено про підозру у примушуванні до виконання цивільно-правових зобов’язань, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з пошкодженням майна, поєднане з насильством, небезпечним для життя і здоров’я (ч. 3 ст. 355 КК України).
Нагадаємо, близько 7 ранку 26 жовтня 2021 року на підвіконні першого поверху житлового будинку у м. Тернополі спрацював саморобний вибуховий пристрій, розбивши вікно у квартирі. На той час у кімнаті перебувала жінка з п’ятирічною дитиною. Уламки скла травмували руку господині й пошкодили майно у квартирі.
Правоохоронці встановили замовника злочину, який надав вказівки іншому співучаснику вчиняти протиправні дії відносно потерпілого, щоб примусити останнього повернути йому борг.
Не зважаючи на те, що у клопотанні слідчого вказувалось про наявність ризиків переховуватись від органів досудового розслідування та суду, впливати на потерпілих і продовжувати стосовно них злочинну діяльність, слідчим суддею Тернопільського міськрайонного суду відмовлено у застосуванні до підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Оскільки судом обрано зловмиснику цілодобовий домашній арешт, Тернопільською окружною прокуратурою готується апеляційна скарга на вказане рішення.
Триває розслідування, що здійснюють працівники поліції.
Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Вам також може сподобатися