Телефонний аферист ошукав дівчину на круглу суму

512db5a-telefonМайже 10 000 гривень зникло з банківського рахунку жительки області. За даним фактом працівники поліції розпочали досудове розслідування.

На лінію «102» надійшло повідомлення від жительки області. Заявниця розповіла деталі пригоди. До неї зателефонував невідомий чоловік та представився співробітником фінансової установи. Він увійшов в довіру та попросив уточнити персональні дані краянки, аби рахунок автоматизовано не заблокувало. Дівчина зробила, що її попросив псевдопрацівник банку та зі деякий час отримала сповіщення про списання заощаджень.

Відомості про подію працівники відділення поліції № 1 ( м. Тернопіль ) внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:

– співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;

– якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;

– дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.

Вам також може сподобатися