У парку Національного відродження відбувся ІІ інтелектуальний велоквест «Тернопіль, дружній до дітей!»

33Днями у парку Національного відродження відбувся ІІ інтелектуальний велоквест «Тернопіль, дружній до молоді», в якому спортивні навички орієнтування і знання історії рідного міста продемонстрували учні та вчителі шкіл №№ 13, 19, 18, 24, 25, 29.

Непростий маршрут з контрольними пунктами, де школярі відповідали на запитання з історії Тернополя, загалом об’єднав учасників 12-ти команд.

Мета заходу – популяризація конструктивних форм проведення дозвілля серед молоді, пропаганда велосипеда як екологічно чистого виду транспорту, набуття навичок орієнтування на місцевості, поглиблення знань з історії та сьогодення рідного міста, розвитку комунікативних компетентностей і патріотизму.

За результатами велоквесту, переможцями ІІ інтелектуального велоралі «Тернопіль, дружній до дітей» у категорії учні 8-9 класів стали:

І місце – Павло Гомівка, Денис Гречанник, керівник команди Тарас Сеньків (ТЗОШ № 24);
ІІ місце – Станіслав Ваховський, Микола Дукельський, керівник команди Андрій Легкий (ТЗОШ № 25);
ІІІ місце – Тетяна Твардовська, Ірина Онищук, керівник команди Сергій Антонюк (ТЗОШ № 19).

У категорії учень (ця) 8-9 класу + учитель стали:

І місце – Віктор Антонюк (учитель), Софія Салюк, керівник команди Костянтин Соцький (ТЗОШ № 24);
ІІ місце – Марія Сандуляк (учителька), Михайло Якуб’як, керівник команди Марія Сандуляк (ТСШ № 29).

Організували захід: лабораторія розвитку здібностей та лідерства дітей Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу і комунальний заклад «Центр творчості дітей та юнацтва» Тернопільської міської ради.

Вам також може сподобатися