Home Події

У Тернополі на вул. Білецькій ведуться підготовчі роботи до капітального ремонту

75У Тернополі цими днями розпочалися підготовчі роботи з проведення масштабної реконструкції вул. Білецької (від примикання вул. С. Крушельницької до буд. №36 вул. Білецької), на ремонт якої з державного бюджету виділено понад 30 млн грн.

В рамках ремонтних робіт на цій вулиці заплановано провести:

заміну водогону;
перекладання мереж зв’язку;
влаштування (ремонт) мереж дощової каналізації;
ремонт та перевлаштування наземних і підземних комунікацій;
розширення проїжджої частини;
влаштування екоавтостоянки;
ремонт з’їздів в межах лінії тротуарів та огорож;
ремонт тротуару (до перетину із вулицею Наливайка) з пониженням бордюру до рівня проїзної частини з забезпеченням безперешкодного руху маломобільних груп населення і велосипедистів та з влаштуванням тактильної плитки попереджувальної та направляючої дії для орієнтування людей з вадами зору.

Загалом, під час ремонту на вул. Білецькій буде оновлено понад 900 метрів дорожнього полотна.

Відтак, з метою належного проведення повної реконструкції вулиці з влаштуванням додаткових місць для паркування транспорту, заміною усіх інженерних мереж і комунікацій та влаштуванням нового вуличного освітлення, на ділянці проведення ремонтних робіт цими днями ведеться санітарна чистка дерев відповідно до складених актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Додамо, оновлення зелених насаджень на цій вулиці передбачено відповідно до тендерної документації.

Адже, як зазначають самі мешканці прилеглих будинків, вздовж вулиці ростуть зелені насадження, які уже втратили декоративну цінність, створюють захаращеність і непроглядність та потребують заміни.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар