Home Самоврядування Транспорт

“Велике будівництво”: триває капремонт дороги Т-20-10 у Підволочиську

6197d594c9931187804058Президентська програма Велике будівництво запустила відновлення доріг територіального значення у Тернопільській області, котрі не бачили ремонту десятки років.
Серед відновлюваних маршрутів – автошлях Т-20-10 Збараж Підвлочиськ. Його поточний середній ремонт почали у 2020 році на ділянці між селами Медин та Скорики. Там роботи вже завершені, на нове покриття нанесено розмітку, у населених пунктах встановлено зовнішнє освітлення та тротуари.
У жовтні 2021 року на замовлення Служби автомобільних доріг розпочато капітальних ремонт дороги Т-20-10 у межах селища Підволочиськ. Згідно з проєктом, біде відремонтовано 5,1 км до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине.
Як відбуваються роботи?
Ділянка у Підволочиську пролягає у межах щільної міської забудови. Запланований капітальний ремонт включає 5 ключових аспектів:
- ремонт штучних споруд у складі дороги;
- перевлаштування комунікацій під дорогою;
- розширення проїзної частини до передбачених державними будівельними нормами габаритів;
- влаштування нового конструктиву дороги;
- створення інфраструктури: тротуарів, освітлення, огородження тощо.
З огляду на складність ремонту, об’єкт є перехідним на 2022 рік. Аби зимовий період для місцевого населення не був дискомфортним, цьогоріч буде відновлено перший відрізок 2 км на вулиці Тернопільській, де під дорогою немає комунікації та штучних споруд.
Втім, комплекс робіт на перших 2 км теж масштабний: задля розширення дороги до нормативних 8 метрів, підрядна організація облаштовує нову основу. Подекуди її глибина сягає 1,5 метрів. Також дорожники монтують та бетонують водостічні колектори на ділянці.
Пріоритетом у роботі є якість, на об’єкті здійснюється незалежний технагляд. Роботи проводяться лише за допустимих Державними будівельними нормами погодних умов.
Служба автомобільних доріг у Тернопільські області просить вибачення в усіх учасників дорожнього руху та пішоходів за тимчасові незручності. Вже у 2022 році уся дорога Т-20-10 у Підволочиську буде якісною та комфортною.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар