Запрошуємо жителів Тернопільської громади долучитися до Місяця цифрової грамотності, який триватиме до 30 листопада

misyats-tsiforovoi-gramotnosti-2021До 30 листопада 2021 року в Україні в межах національного проєкту Дія.Цифрова освіта триває інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», під час якого посадові особи Тернопільської міської територіальної громади мають змогу пройти Національний тест Цифрограм для держслужбовців за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram та отримати відповідний сертифікат.

Отримати сертифікат, що підтверджує знання та навички із цифрової грамотності, можуть і працівники тернопільських медичних та освітніх закладів і установ, пройшовши тест Цифрограм для медиків та Цифрограм для вчителів за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram.

Для підготовки до проходження тесту рекомендуємо переглянути на платформі «Дія.Цифрова освіта» освітні серіали за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses.

Також, з метою сприяння кіберобізнаності та убезпечення себе і оточення від загроз в інформаційній сфері, до перегляду доступні освітні матеріали:

Публічні службовці, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді, додатково мають змогу переглянути і опрацювати освітній серіал «Як громаді стати цифровою» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities.

Додатково інформуємо, що в рамках Місяця цифрової грамотності до 30 листопада кожен мешканець Тернопільської громади може завітати у Хаби цифрової освіти – місця, де безкоштовно надається доступ до сайту Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/ та проводиться навчання з цифрової грамотності.

У Тернополі мережа хабів налічує 22 локації, серед яких: бібліотеки та університети міста. Детальніше переглянути перелік хабів можна на порталі https://osvita.diia.gov.ua/hubs.

Вам також може сподобатися