Тернополянин Володимир Войтович здобув Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів

10019-21 листопада у Харкові проходили Всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби «Кубок України» серед юніорів 2002-2004 р.н. Всього у змаганнях взяли участь 164 спортсмени зі всієї України, серед яких і тернопільські борці.

Переможцем «Кубка України» у вазі 60 кілограмів серед юніорів 2002-2004 р.н. став вихованець «КДЮСШ з греко-римської боротьби» Тернопільської міської ради, обласної школи вищої спортивної майстерності, студент ЗУНУ Володимир Войтович.

Як розповідає спортсмен, це були досить важкі змагання, особливо фінальна зустріч. Проте, завдячуючи тренерам, котрі «ставили» техніку і прийоми, вдалося здобути чемпіонство.

Наразі тернопільські борці готуються до дорослого чемпіонату з греко-римської боротьби, який проходитиме 2-4 грудня у м. Черкаси.

А вже 11-12 грудня у Тернополі відбудеться ХХІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту України Василя ДЕМ’ЯНОГО.

Вітаємо спортсмена та тренерів (Андрій Телебан, Віталій Ліщинський та Володимир Лучанко) зі здобуттям Кубка та бажаємо подальших перемог на спортивній арені!

Вам також може сподобатися
Comments