У Тернополі відкрили нову дворівневу транспортну розв’язку в районі Гаївському шляхопроводу

2У суботу, 4 грудня, на новій об’їзній дорозі м. Тернополя урочисто відкрили для проїзду нову сучасну дворівневу транспортну розв’язку в районі Гаївського шляхопроводу.

Нова споруджена розв’язка є унікальним та найбільшим інфраструктурним об’єктом на заході України, через Гаївський шляхопровід проходять міжнародні транспортні коридори, тож нова транспортна розв’язка має важливе значення як для міста, так і для країни загалом.

Участь у відкритті нового масштабного об’єкта взяли міський голова Сергій Надал, голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, народні депутати Володимир Гевко і Микола Люшняк та священнослужителі, які освятили новозбудовану ділянку дороги і транспортну розв’язку.

«Вітаю усіх тернополян зі знаковою подією для нашого міста – завершенням зведення нової дворівневої транспортної розв’язки. Цей об’єкт є частиною об’їзної дороги Тернополя, траси М-30, яка з’єднує схід та захід країни. Декілька років тому, коли було зафіксовано аварійність Гаївського моста, під яким проходить залізнична колія, було прийнято рішення не лише зробити ремонт, а збудувати новий об’єкт, який на десятки років вперед зможе розв’язати транспортні проблеми я, – зазначив Сергій Надал. – Сьогодні хочу подякувати голові обласної адміністрації Володимиру Трушу, народним депутатам Володимиру Гевку та Миколі Люшняку, а також Президентові України Володимиру Зеленському, до якого свого часу ми звертались щодо ремонту цієї дороги. Нас почули й ми змогли об’єкт завершити і сьогодні вводимо його в експлуатацію. Також дякую усім підрядним організаціям та усім причетним до будівництва. Дякую тернополянам за їхнє терпіння, розуміння та довіру – ми зробили це разом».

Нова повноцінна дворівнева транспортна розв’язка забезпечена належною інфраструктурою для безпечного руху, зокрема, тут влаштовано шість смуг для руху автотранспорту, зовнішнє освітлення, ділянки для пішоходів та розворотні майданчики.

Нагадаємо, автомобільна дорога загального користування М-12 є частиною нової найдовшої в Україні міжнародної траси М-30, що сполучає Львівську та Луганську області, має загальну протяжність близько 1400 км та проходить в обхід м. Тернополя.

Наразі на новій об’їзній дорозі проводяться завершальні ремонтні роботи, які при сприятливих погодних умовах заплановано завершити до кінця року.

Вам також може сподобатися