У Тернополі працює служба підтримки «Дія»

23,6 грудня, з робочим візитом Тернопіль відвідав керівник директорату розвитку електронного урядування Мінцифри Мстислав Банік.

Зокрема, він розповів про створення пункту офлайн-допомоги, працівники якого пояснюють як генерувати сертифікати про вакцинацію, надають підтримку при оформленні 1000 гривень і консультують з усіх питань роботи порталу «Дія».

«Дедалі більша кількість людей має необхідність користуватися додатком “Дія” і СOVID-сертифікатами щоденно. Відповідно багато громадян потребують підказки як встановити додаток, як зареєструватися, користуватися і згенерувати СOVID-сертифікати», – зазначив Мстислав Банік.

Суть подібних центрів виявити проблему і вирішити її. Причин, чому СOVID-сертифікат може не завантажуватися безліч, від банального невміння людиною користуватися додатком, до лікарської помилки під час внесення даних, чи плутанини серед медичних карток. Також керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі запевнив, що паперовий паспорт не перешкоджає завантаженню сертифікату.

Вам також може сподобатися